Informace k onemocnění COVID-19

Lidé v karanténě nebo izolaci, kteří si nemohou zařídit základní životní potřeby (potraviny, hygienu), mohou volat informační centrum 950 380 180 nebo 950 370 180.

Internetové portály k onemocnění COVID-19:

Další skupinou lidí, která se může registrovat na očkování proti COVID-19 v rámci centrálního rezervačního systému, budou od středy 28. dubna 2021 občané starší 55 let. Připojí se tak ke skupinám seniorů 80+, 70+, 65+, 60+, dále ke zdravotníkům, chronicky nemocným pacientům, pracovníkům kritické infrastruktury a sociálních služeb. Více informací najdete v tiskové zprávě.

COVID-19: DOBROVOLNÉ TESTOVÁNÍ OBČANŮ KARLOVARSKÉHO KRAJE ANTIGENNÍMI TESTY (POC)

TESTOVÁNÍ SAMOPLÁTCŮ V KARLOVARSKÉM KRAJI:

Karlovarský kraj od čtvrtka 30. dubna 2020 zahajuje testování samoplátců v dalším odběrovém místě. Kromě Karlových Varů nyní budou mít lidé možnost absolvovat odběry i v Chebu. V záloze zůstává i možnost testování samoplátců v Sokolově podle potřeby. Navíc se zjednodušil objednávkový systém pro všechny zájemce. Potřebné informace najdete na webu Karlovarské krajské nemocnice.

Jak nyní nakládat s odpady?

odpadyodpady

Leták pro seniory - COVID-19

Infolinka SZÚ

Jak snížit riziko nakažení koronavirem